Skrzynki na wino

Wino to jeden z najczęściej kupowanych prezentów na urodziny. Zdarza się również, że wino w drewnianych skrzynkach jest podarowane w prezencie na ślub czy podczas wesela. W Polsce wino cieszy się ono niesamowitą popularnością, dzięki takim inicjatywom jak np. lokalne winnice.

Drewniane skrzynki na wino z grawerem idealnie wpasują się w aktualnie panujące trendy w Polsce. Stanowią one świetne dopełnienie samego trunku. Każda drewniana skrzynka ze sklejki ma personalizowany grawer. Na skrzynkach ślubnych na wino grawerujemy tematyczne rysunki pary młodej oraz ich imiona. Dodatkowo znajduje się tam podpis, od kogo para młoda dostała skrzynkę.

Na urodzinowych skrzynkach na wino z reguły grawerujemy imię solenizanta oraz rocznicę jego urodzin. Skrzynki są idealne na prezent na 40 urodziny, 50 urodziny, 60 urodziny czy nawet 70 urodziny. Opcje personalizacji grawerunku zależą od modelu skrzynki.

Drewniane skrzynki na wino z grawerem - personalizacja - dostawa jutro

Znaleźliśmy 2 produkty.

Znaleziono 1-2 of 2 produktów

Aktywne filtry

Skrzynka na wino...

Cena 139,00 zł
1 Review(s)
Ręcznie wykonana drewniana skrzynka na wino Stworzona jako wyjątkowy prezent ślubny dla pary młodej. Wykonana jest z ręcznie szlifowanej sklejki...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password